Książka - Serce nie ma zmarszczek

W naszych czasach, w naszej kulturze bywa, że dojrzałe kobiety są spychane na margines, stają się niewidzialne dla świata, przezroczyste. W projekcie The Inner Power chodzi o nadanie znaczenia ich życiu, o pokazanie, że zmaganie się z przemijaniem jest możliwe.

W tej książce mówi się o sile kobiet, o ich życiowej mądrości. Tu nie chodzi tylko o pochwałę dojrzałości, o jej docenienie. Chodzi o uświadomienie kobietom perspektywy dojrzałości jako potencjału, a nie jako obciążenia.

Dzięki wykorzystaniu wiedzy psychologów – teoretyków i praktyków autorka podkreśla, że dojrzałość ma swoją cenę, ale i wartość. Wartość, która nie podlega sezonowym przecenom. Jest stała, a z czasem wręcz zwyżkuje. Czas zatem z niej korzystać!

Ambasadorki projektu to: Jolanta Fraszyńska, Katarzyna Grochola, Anna Korcz, Joanna Kurowska, Agata Młynarska, Irena Santor, Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska i Katarzyna Żak.

Książka jest dostępna m.in. w:
swiatksiazki.pl,
empik.com,
merlin.pl,
księgarni PWN.


Zapisz się do newslettera

    Chcę otrzymywać informacje o aktywności Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” i zgadzam się na otrzymywanie od Fundacji, newslettera marketingowego za zasadach określonych w Regulaminie newslettera na podany przez mnie adres e-mail. Wiem, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.