A TY SKĄD CZERPIESZ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ MOC?

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie inspiracyjne dla wszystkich kobiet, pragnących odkrywać swoją wewnętrzną moc i motywację do poznania siebie samej. Projekt The Inner Power, realizowany przez Fundację Serce nie ma zmarszczek, skierowany jest do wszystkich kobiet, niezależnie od wieku, choć ze szczególnym uwzględnieniem kobiet dojrzałych, aby poznać swoją wartość, podnieść pewność siebie, pobudzić wewnętrzną energię do działania.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie energetyczna Grażyna Szapołowska.

Podczas spotkania kobiet takich jak Ty: Dowiesz się, jak psychika wpływa na Twoje szczęście i motywacje?

Sprawdzisz, skąd Ty czerpiesz swoją wewnętrzna moc? Nauczysz się praktycznych sposobów zwiększania swojej wewnętrznej energii i motywacji.

Nadchodzące wydarzenia

13 marzec 2023 godz. 18:00
Pałac Staszica w Warszawie

W dniu 13.03.2024 otworzymy drzwi Pałacu Staszica w Warszawie, aby razem z wybitnymi kobietami rozpocząć dialog w obszarach: kryzys jest zmianą, rozwój jest zmianą, zmiana to jedyna stała w chaosie życia.

Weź udział >>>

Archiwum wydarzeń

03 październik 2023 godz. 18:30
Pałac Staszica w Warszawie

Zapraszamy Państwa na Konferencję „STOP PRZEMOCY” organizowaną przez Fundację „Serce nie ma zmarszczek”. Celem konferencji jest propagowanie idei siostrzeństwa, współpracy i porozumienia we wszystkich obszarach życia.

Więcej >>>

22 czerwca 2023 godz. 19:00
Pałac Staszica w Warszawie

Konferencja „Przyszłość jest kobietą” organizowana w ramach projektu „Matki, Siostry, Przyjaciółki”.

Więcej >>>

28 stycznia 2022 godz. 18:30
Live Webinar

WEBINAR – „Praca nad pokonaniem oporu w dążeniu do realizacji marzeń”

Więcej >>>

19 stycznia 2022 godz. 18:30
Live Webinar

WEBINAR – „Zadania i funkcje postanowień noworocznych w kontekście rozwoju samoświadomości”

Więcej >>>

13 października 2021 godz. 18:00
Gorlickie Centrum Kultury w Gorlicach

Zapraszamy Was na nasze najbliższe wydarzenie, które odbędzie się w Gorlickim Centrum Kultury w Gorlicach. Wspaniali goście, i tematyka jaką poruszymy podczas spotkania sprawi że poczujecie się że jesteście we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Więcej >>>

12 października 2021 godz. 18:00
Radio Kraków – Kraków

Zapraszamy Was na nasze najbliższe wydarzenie, które odbędzie się w Radio Kraków. Wspaniali goście, i tematyka jaką poruszymy podczas spotkania sprawi że poczujecie się że jesteście we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Więcej >>>

11 października 2021 godz. 18:00
Muzeum Śląskie – Katowice

Zapraszamy Was na nasze najbliższe wydarzenie, które odbędzie się w Muzeum Śląskim Katowice. Wspaniali goście, i tematyka jaką poruszymy podczas spotkania sprawi że poczujecie się że jesteście we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Więcej >>>

14 września 2021
Hotel Mercure – Warszawa

14 września 2021 roku spotkaliśmy się z Wami w Hotelu Mercure w Warszawie. Zapraszamy Was do zapoznania się z obszerną fotorelacją z tego wspaniałego wydarzenia.

Więcej >>>

Zapisz się do newslettera

    Chcę otrzymywać informacje o aktywności Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” i zgadzam się na otrzymywanie od Fundacji, newslettera marketingowego za zasadach określonych w Regulaminie newslettera na podany przez mnie adres e-mail. Wiem, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.