Konferencja „Przyszłość jest kobietą” | Podziękowania

Podczas konferencji „Przyszłość jest kobietą” mieliśmy okazję spotkać się w gronie wielu fantastycznych kobiet ze świata biznesu, polityki, kultury i sztuki.

Zorganizowane wydarzenie było artystycznym manifestem, ponadczasowym przesłaniem i nośnikiem kobiecej siły i idei siostrzeństwa.

Na łamach projektu dyskutowaliśmy na temat wielu ról, które kobieta pełni w społeczeństwie i każdy z prelegentów przedstawił swoją optykę na temat miejsca kobiety w budowaniu i kreowaniu przyszłości w różnych obszarach życia.

Cieszymy się, że tak wiele z Was wspiera działania Fundacji “Serce nie ma zmarszczek” i wraz z nami chce rozwijać i szerzyć ideę dotyczącą wspierania kobiet, dbając o ich rozwój wewnętrzny i podkreślając ich ważne miejsce w społeczeństwie.

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę naszych wspaniałych prelegentek: Pani Dorota Bojemska – Przewodnicząca Rady Rodziny, Pani Aneta Mijal – Dyrektor Departamentu Prawnego w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, Pani Marta Machalska – Prezes Zarządu iPRO Sp. z o.o., Strateg Cyfrowego Uczenia oraz Pani Marta Borkowska-Olszewska – Prezes Zarządu Talent Chase Sp. z o.o.

Bardzo serdecznie dziękujemy również naszym Partnerom:

Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO
Fundacja PZU
Fundacja PKO Banku Polskiego
Dorota Goldpoint

oraz Patronom medialnym:

Polska360.org
Radio SuperNova

Podziel się artykułem ze znajomymi:

Zapisz się do newslettera

    Chcę otrzymywać informacje o aktywności Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” i zgadzam się na otrzymywanie od Fundacji, newslettera marketingowego za zasadach określonych w Regulaminie newslettera na podany przez mnie adres e-mail. Wiem, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.