Wystawa prac na molo w Juracie | Podziękowania

Czy jesteś gotowa odkryć fascynujący świat sztuki, który hołduje kobiecemu pięknu, sile kobiet i ich wewnętrznej mocy? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy Cię na wyjątkową wystawę prac polskiej malarki – Joanny Kirstein, którą jeszcze przez kilka dni będzie można oglądać na Molo w Juracie.

Joanna Kirstein przez portrety kobiet tworzone techniką akwareli, ukazuje nam nie tylko ich wyjątkowe piękno, ale również wewnętrzną siłę, pewność siebie oraz głęboką świadomość własnej wartości. Jej obrazy to prawdziwa oda dla wszystkich kobiet, które są gotowe stawić czoła wyzwaniom i śmiało podążać przez życie, niezależnie od wieku czy okoliczności.

Wystawa „The Inner Power” jest wyrazem idei stojących za projektami Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” – działając wspólnie, kształtujemy przyszłość pełną inspiracji i nieograniczonych możliwości. Naszą misją jest wsparcie kobiet w ich wewnętrznym rozwoju, aby mogły osiągnąć pełnię swojego potencjału. W ramach projektów oferujemy narzędzia do rozkwitu, które pomagają odkryć ukryte siły i pasje.

Jako Fundacja, pracujemy nad kreowaniem pozytywnego wizerunku polskich kobiet, podkreślając ich niezastąpioną rolę w społeczeństwie.

Za wsparcie serdecznie dziękujemy naszym Partnerom:

Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO
Fundacja ARP
Fundacja State of Poland

Podziel się artykułem ze znajomymi:

Zapisz się do newslettera

    Chcę otrzymywać informacje o aktywności Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” i zgadzam się na otrzymywanie od Fundacji, newslettera marketingowego za zasadach określonych w Regulaminie newslettera na podany przez mnie adres e-mail. Wiem, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.