Pokaz mody w Zakopanem | Symbol promocji kultury i sztuki

Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność współtworzyć wraz z PSONI niezapomniane wydarzenie, które nie tylko wpisuje się w kulturalną mapę Zakopanego, ale również kieruje spojrzenie na nowe miejsce – Scenę Atelier, niedawno otwartą przy Teatrze Witkacego.

Naszym celem było stworzenie niezwykłego pokazu mody, który nie tylko będzie manifestacją stylu, ale również głosem dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Najnowsze kreacje zostały zaprezentowane przez utalentowanych uczestników zakopiańskich warsztatów terapii zajęciowej, ukazując, że sztuka i moda są dla wszystkich.

Scena Atelier, będąca nowym miejscem na mapie kulturalnego Zakopanego, stała się areną dla artystycznych ekspresji. To właśnie tutaj, zgromadzeni goście mieli okazję podziwiać nie tylko najnowsze trendy modowe, ale również dostrzec piękno różnorodności i kreatywności.

Cel tego wyjątkowego wydarzenia obejmował nie tylko podniesienie świadomości na temat osób z niepełnosprawnością intelektualną, ale także promocję kultury i sztuki na rynku lokalnym. Chcieliśmy oddać hołd dziedzictwu i tradycji Zakopanego, integrując je w nowoczesnym kontekście mody i sztuki.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom i naszym Partnerom za wspólne tworzenie tego niezwykłego wydarzenia. Niech Scena Atelier w Zakopanem stanie się symbolem miejsca, gdzie sztuka, moda i serca łączą się, kreując piękną przestrzeń pełną inspiracji.

Niech zorganizowany pokaz mody będzie krokiem w stronę bardziej inkluzywnego i otwartego społeczeństwa.

Partnerzy:

Fundacja State of Poland

Podziel się artykułem ze znajomymi:

Zapisz się do newslettera

    Chcę otrzymywać informacje o aktywności Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” i zgadzam się na otrzymywanie od Fundacji, newslettera marketingowego za zasadach określonych w Regulaminie newslettera na podany przez mnie adres e-mail. Wiem, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.