Wydarzenie „ZMIANA JEST KOBIETĄ” | Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w wydarzeniu „ZMIANA JEST KOBIETĄ” zorganizowanym przez Fundację „Serce nie ma zmarszczek” w dniu 13 marca w Pałacu Staszica w Warszawie.

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę naszych wspaniałych prelegentek, za ich cudowne wystąpienia: Grażynie Szapołowskiej, Małgorzacie Pieczyńskiej, Magdalenie Wójcik, Oldze Bończyk, Dorocie Deląg i Dr Barbarze Jerschinie. Podsumowanie Waszych pięknych historii pragniemy przedstawić, w krótkiej refleksji: „Nie należy bać się kryzysów, należy je przezwyciężać, przeżywać i odpowiednio rozumieć. Żyjcie chwilą obecną, bo szczęście jest w Was tu i teraz i pamiętajcie, że KAŻDY człowiek ma w sobie źródło szczęścia”.

Za część artystyczną wydarzenia, które podzielone zostało, niczym sztuka teatralna, na dwa akty dziękujemy Pawłowi Delągowi, a także naszym wspaniałym muzykom – Agnieszce Putkiewicz i Marcinowi Kajperowi.

Za wsparcie wydarzenia pięknie dziękujemy naszym szanownym Partnerom:

Dorota Goldpoint
Fundacja Lotto
Pałac Staszica
Polska Akademia Nauk
La Passion du Vin
City Wine
Just Cars Premium
Balansis Cosmetics
Gold Polska
Marta Gąska Makeup Artist

Podziel się artykułem ze znajomymi:

Zapisz się do newslettera

    Chcę otrzymywać informacje o aktywności Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” i zgadzam się na otrzymywanie od Fundacji, newslettera marketingowego za zasadach określonych w Regulaminie newslettera na podany przez mnie adres e-mail. Wiem, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.