Chcemy bardzo serdecznie podziękować prelegentom BGK – wspieramy rozwój firm Magdalenie Boguszewskiej – Ekspert ds. rekrutacji i employer brandingu, Agnieszce Watrakiewicz – Menedżer Zespołu Kadr, Katarzynie Ninkiewicz – Menedżer ds. HR, za ogrom przekazanej wiedzy podczas dzisiejszego seminarium. Panie w piękny i inspirujący sposób przedstawiły aspekt kobiety w biznesie. Współpraca z Państwem to dla nas ogromny zaszczyt.

Gorące podziękowania kierujemy w stronę dyrekcji Mercure Warszawa Grand za możliwość organizacji seminarium we wnętrzach tego wspaniałego hotelu.

Pięknie dziękujemy również za obecność zgromadzonym gościom, a tych, których nie mogło być z nami zapraszamy przed monitory do obejrzenia seminarium pod poniższym linkiem:


Zapisz się do newslettera

    Chcę otrzymywać informacje o aktywności Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” i zgadzam się na otrzymywanie od Fundacji, newslettera marketingowego za zasadach określonych w Regulaminie newslettera na podany przez mnie adres e-mail. Wiem, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.