Konferencja „STOP PRZEMOCY” | Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim fantastycznym kobietom, które wzięły udział w konferencji „STOP PRZEMOCY” organizowanej przez Fundację „Serce nie ma zmarszczek” w dniu 3 października w Pałacu Staszica w Warszawie. To właśnie Wasza obecność inspiruje nas do podejmowania działań na rzecz tak ważnych i zarazem trudnych tematów.

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę naszych wspaniałych prelegentek, za ich cudowne wystąpienia pełne merytorycznych treści, przekazane w bardzo ciepły, kobiecy sposób: Pani Dominice Chorosińskiej – aktorce teatralnej i filmowej, dziennikarce telewizyjnej, działaczce samorządowej i politycznej, posłance na Sejm IX kadencji, Nadkomisarz Ewie Szczepanek – Ekspertowi Wydziału Prewencji Biura Prewencji Komenda Główna Policji, Pani Marcie Machalskiej – Prezes Zarządu iPRO Sp. z o.o., Strategowi Cyfrowego Uczenia.

Za wsparcie projektu pięknie dziękujemy naszym szanownym Partnerom: Totalizatorowi Sportowemu właścicielowi marki LOTTO oraz Fundacji State of Poland.

Dziękujemy za to, że jesteście i razem z nami szerzycie ideę siostrzeństwa, współpracy i porozumienia we wszystkich obszarach życia.

Podziel się artykułem ze znajomymi:

Zapisz się do newslettera

    Chcę otrzymywać informacje o aktywności Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” i zgadzam się na otrzymywanie od Fundacji, newslettera marketingowego za zasadach określonych w Regulaminie newslettera na podany przez mnie adres e-mail. Wiem, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.