Super Express | Dorota Goldpoint dyskutowała ze znanymi kobietami o życiowych zmianach. Wszystko zwieńczył wyjątkowy pokaz mody projektantki!

Czwartkowy wieczór stał się areną dla inspiracji, elegancji i siły kobiecej natury, gdy Fundacja „Serce nie ma zmarszczek” otworzyła drzwi Pałacu Staszica w Warszawie, aby razem z wybitnymi kobietami – Grażyną Szapołowską, Magdaleną Wójcik, Dorotą Deląg, Małgorzatą Pieczyńską, Olgą Bończyk i dr Barbarą Jerschiną – rozpocząć dialog w obszarach: kryzys jest zmianą, rozwój jest zmianą, zmiana to jedyna stała w chaosie życia.

To był wieczór pełen magii. Jego inicjatorka Dorota Goldpoint, ceniona projektantka mody, ale także założycielka Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” zadbała o każdy szczegół wydarzenia. Najpierw zaprosiła cenione w show-biznesie i biznesie kobiety do panelu dyskusyjnego, któremu przyświecało hasło „Zmiana jest kobietą”. O swoich życiowych rewolucjach opowiadały kolejno: Grażyna Szapołowska, Małgorzata Pieczyńska, dr Barbara Jerschina, Magdalena Wójcik, Dorota Deląg i Olga Bończyk. Po pełnym emocji panelu odbył się wyreżyserowany przez Pawła Deląga pokaz mody.

Jaka jest idea Fundacji „Serce nie ma zmarszczek”?

Od momentu swojego powstania, Fundacja „Serce nie ma zmarszczek” kieruje społeczeństwo ku nowym horyzontom, kreując pejzaż inicjatyw i osiągnięć. Jej głównym celem jest promowanie idei wsparcia dla kobiet, pielęgnacja ich wewnętrznego rozwoju i podkreślanie ich kluczowego miejsca w społeczeństwie. Wierząc w siłę siostrzeństwa, fundacja kontynuuje dzieła, angażując do swoich działań silne i inspirujące kobiece osobowości.

Jednym z przełomowych momentów wydarzenia był pokaz mody pre-kolekcji Doroty Goldpoint Wiosna – Lato 2024. Każdy element tego spektaklu ukazywał nieuchwytne piękno kobiecej transformacji.

Pokaz otworzyły kreacje w stylu „smart casual”, gdzie każdy strój nie tylko ilustrował najnowsze trendy, ale także stanowił manifestację indywidualnej przemiany. To była wyrazista ekspresja pewności siebie kobiet, gdzie każdy detal doskonale odzwierciedlał odważne kroki w stronę pozytywnej transformacji.

W kolejnej, pełnej elegancji odsłonie, przeniesiono zgromadzonych gości w świat koktajlowego blasku. To było prawdziwe widowisko, w którym każda modelka prezentowała wyrafinowanie, emanując pięknem, mocą i pewnością siebie. Modelki podkreśliły, że niezliczone oblicza kobiecości mienią się niczym kalejdoskop.

Poruszającym akcentem pokazu był udział dzieci: Natalki, Marceliny i Tymka. To symboliczne połączenie siły kobiecej natury z pięknem macierzyństwa ukazało, że każda kobieta współtworzy przyszłość społeczeństwa. Dzieci rysowały niepowtarzalny obraz miłości, troski i siły, podkreślając, że matczyne serce jest źródłem niezwykłej siły i nieustającej przemiany.

Projektantka, poprzez doskonałą kompozycję kreacji, zgrabnie ukazała różne wymiary kobiecej przemiany. To wyjątkowe wydarzenie było hołdem dla siły, determinacji i wyjątkowości kobiecej natury, która stale ewoluuje, jednocześnie zachowując swoją niepowtarzalną tożsamość.

Goldpoint znów pracuje z Delągiem!

Za oprawę artystyczną i reżyserię tego spektaklu odpowiadał Paweł Deląg – uznany polski aktor o międzynarodowej sławie, reżyser i producent filmowy i teatralny. Do pokazu zagrali: Agnieszka Putkiewicz – fortepian, Marcin Kajper – saksofon.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia były również: Teresa Rosati, Anna Korcz, Ewa Bukowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Katarzyna Jungowska, Marta Dąbrowska, Monika Bekier, Magdalena Waligórska-Lisiecka, której córka zadebiutowała jako modelka oraz Emilia Dankwa – gwiazda pokazu Doroty Goldpoint.

Więcej w wywiadzie wideo z Dorotą Goldpoint i galerii zdjęć.

Artykuł pochodzi ze strony se.pl

Podziel się artykułem ze znajomymi:

Zapisz się do newslettera

    Chcę otrzymywać informacje o aktywności Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” i zgadzam się na otrzymywanie od Fundacji, newslettera marketingowego za zasadach określonych w Regulaminie newslettera na podany przez mnie adres e-mail. Wiem, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.