Plejada | Odmieniona Magdalena Wójcik na pokazie. Olga Bończyk postawiła na kusą mini

Na pokazie Doroty Goldpoint, który połączony był z konferencją „Zmiana jest kobietą”, nie zabrakło wielu znanych twarzy. Przed fotoreporterami stawiła się m.in. Grażyna Szapołowska, Małgorzata Pieczyńska, Teresa Rosati, Dorota Deląg czy odmieniona Magdalena Wójcik.

Aktorka, która zdobyła popularność dzięki serialom „Złotopolscy” oraz „Klan” na przełomie lat 80. i 90. uchodziła za femme fatale i została okrzyknięta jedną z najseksowniejszych polskich aktorek. Wzdychało do niej wielu mężczyzn, a kolorowe gazety pisały o jej kolejnych romansach.

Na pokazie Doroty Goldpoint 54-latka pozowała w eleganckim siwym garniturze i z torbą na ramieniu. Wtórowały jej inne koleżanki z show-biznesu, jak Małgorzata Pieczyńska, Anna Korcz i Olga Bończyk, która postawiła na stylizację podkreślającą nogi.

Artykuł pochodzi ze strony plejada.pl

Podziel się artykułem ze znajomymi:

Zapisz się do newslettera

    Chcę otrzymywać informacje o aktywności Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” i zgadzam się na otrzymywanie od Fundacji, newslettera marketingowego za zasadach określonych w Regulaminie newslettera na podany przez mnie adres e-mail. Wiem, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie.